ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ: ПРОДАЖА, УСТАНОВКА, РЕМОНТ, СЕРВІС

РУС УКР
Телефони:
  • Адреса:
    Україна, 18018, м. Черкаси,
    вул. 14 Грудня, 8
  • +38 (050) 556-11-81
    +38 (068) 824-11-28
    +38 (063) 387-44-23
ХОУ для причепів та полупричепів


Будучи промисловим стандартом, холодильні установки Thermo King серії SL для забезпечення кліматичних умов при перевезенні кліматичних вантажів в рефрижераторних напівпричепах, відрізняються відмінним експлуатаційними якостями і надійністю, поряд з перевагами зниження собівартості. Укладаючи в собі краще від серії SL і в точності відповідаючи вашим потребам, нова серія холодильних установок THERMO KING SLX знаходиться на крок попереду по технологічності експлуатації.

Серія SLX характеризується більш низьким рівнем споживання палива, безшумністю роботи, ефективністю збереження вантажу і незвичайною легкістю управління роботою. Мінімізуючи рівень споживання палива, вихлопи двигуна і рівень робочих шумів, холодильні установки SLX забезпечують ідеальне рішення задачі температурного контролю, в умовах захисту навколишнього середовища.

Зниження витрат
В сучасних умовах високої конкуренції в транспортному бізнесі завдання зниження витрат на паливо і обслуговування є пріоритетним. Холодильні установки SLX являють собою партнера, що забезпечує рентабельність перевезень.

Вартість витрат на паливо становить понад 50% загальної вартості життєвого циклу холодильної установки, при постійному зростанні світових цін на енергоносії. Для мінімізації ваших витрат, серія SLX забезпечує неперевершений рівень економії палива.

Всі компоненти холодильної системи SLX легкодоступні, що забезпечує простоту обслуговування холодильних установок цієї серії.

Низьке споживання енергії
Системи охолодження з ремінним приводом прийнято вважати найбільш енергоекономічних. Холодильні системи SLX, також побудовані на принципі ремінного приводу, забезпечують більш ефективне перетворення енергії, в порівнянні з попередніми системами SL.

Випробування SLX, проведені в умовах, максимально наближених до умов типового робочого циклу (попереднє охолодження рефрижераторного напівпричепа з подальшим чергуванням роботи двигуна на високих і низьких оборотах), показали рівень економічності холодильної системи до 20% вище, в порівнянні з лідируючими системами SL. Поліпшення цього показника має незаперечно велике значення при вартості розрахунку споживаного палива.

Зниження витрат на утримання і техобслуговування
Передова конструкція системи SLX забезпечує швидкий і легкий доступ при проведенні сервісних і ремонтних робіт. При зниженні оборотів двигуна, конструкція системи SLX передбачає режим роботи, найбільш сприятливий для збільшення терміну служби її компонентів. Перед впровадженням в систему нових компонентів, вони проходять ґрунтовну перевірку в найжорсткіших умовах.

Максимальне використання обладнання і мінімізація часу простою
День у день, ви покладаєтеся на ефективність роботи системи температурного контролю. Для досягнення максимального використання обладнання, необхідно мінімізувати час його простою.

Автоматизовані передрейсові перевірки і постійний моніторинг роботи ключових компонентів системи в дорозі скорочують ризик виникнення проблем збереження вантажів. Сучасна система управління SLX з мікропроцесорним контролером Smart Reefer 2 (SR-2) забезпечують повну надійність і комфортність рейсів.

Висока вартість перепродажів
Важливим показником обліку витрат вартості життєвого циклу холодильної системи є показник її залишкової вартості або вартості перепродажу. Серія SL відрізняється найвищими показниками залишкової вартості на ринку. Покращені експлуатаційні характеристики і низькі експлуатаційні витрати холодильних установок серії SLX забезпечать більш високий рівень залишкової вартості.


 

Фреон

Холодо продуктивність при температурі навколишнього середовища 30 ° С (Вт)

воздухообмін (м3/год) 

Довжина кузова (м)

Маса ХОУ (кг)

-20oC0oCm3/hm/s-20oC0oC/6oC  
SLXi-300R-452A7900150005000141515740810
SLXi-200R-452A7500135005000141515740810
SLXi-100R-452A6000109004250121212720790
скачать dle 12.0