ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ: ПРОДАЖА, УСТАНОВКА, РЕМОНТ, СЕРВІС

РУС УКР
Телефони:
  • Адреса:
    Україна, 18018, м. Черкаси,
    вул. 14 Грудня, 8
  • +38 (050) 556-11-81
    +38 (068) 824-11-28
    +38 (063) 387-44-23

ПРО КОМПАНІЮ "ТМ-КЛІМАТ АВТО СЕРВІС"

 

Компанія ТК-Клімат Авто Сервіс (м.Черкаси, Україна) пропонує великий асортимент рішень, які спеціально призначені для галузі, що виробляє системи регулювання температури на транспорті.

Ми пишаємося досягненнями Thermo King в області досліджень і розробки інноваційних рішень, які займають провідне становище на ринку, завдяки чому ми завжди можемо запропонувати нашим клієнтам саму надійну, ефективну і високопродуктивну продукцію.

На сьогоднішній день ми готові поставити і запустити "під ключ" транспортне обладнання на базі будь-яких вітчизняних та імпортних автомобілів (монтаж, заправка холодоагентом, гарантійне і післягарантійне обслуговування). Надійність і довговічність пропонованої техніки підтверджується багаторічним досвідом використання обладнання фірми Термо Кінг (THERMO KING) за кордоном і високим попитом в нашій країні. Висока якість і надійність обладнання фірми THERMO KING, гнучкий індивідуальний підхід, великий асортимент і наш професіоналізм гарантують вам оптимальний вибір і ефективну роботу транспортних холодильних установок марки THERMO KING.

Нашими клієнтами є підприємства харчової, м'ясної, молочної, хлібної, сільськогосподарської промисловості, продукція яких вибаглива в зберіганні та відноситься до категорії швидкопсувних вантажів. Доставити її якісної до споживача неможливо ні без транспорту, ні без холодильного обладнання.

Фахівці компанії разом з покупцем спочатку визначають для чого потрібно обладнання покупцеві, для яких видів температурних перевезень, і на яку відстань, на який тип автомобіля він планує змонтувати обладнання; пояснюють йому і підраховують разом з ним економічну вигоду від будь-якого виду сервісних послуг. Компанія розглядає покупця як свого партнера, з яким нам працювати стільки, скільки буде працювати обладнання.

 

фильмы бесплатно