ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ: ПРОДАЖА, УСТАНОВКА, РЕМОНТ, СЕРВІС

РУС УКР
Телефони:
  • Адреса:
    Україна, 18018, м. Черкаси,
    вул. 14 Грудня, 8
  • +38 (050) 556-11-81
    +38 (068) 824-11-28
    +38 (063) 387-44-23

ПРОДАЖА, ВСТАНОВЛЕННЯ, РЕМОНТ АВТОНОМНИХ ОПАЛЮВАЧІВ І ПЕРЕДПУСКОВИХ ПІДІГРІВАЧІВ

Можливість прогріву внутрішніх приміщень транспортного засобу - необхідна умова його нормальної експлуатації. Обігріву методом працюючого двигуна часто недостатньо і економічно. Перевитрата палива на обігрів кабіни автомобіля або обігрів фургона вантажного автомобіля в холодну пору року становить багато сотень літрів (навіть якщо на фургон встановлена автономна холодильно-обігрівальне установка.

Застосування автономних повітряних опалювачів - Webasto, Eberspacher, Прамотронік значно підвищує безпеку, комфортність, економічність, довговічність і екологічну чистоту транспортних засобів, що експлуатуються в холодному кліматі. Автономні опалювачі з легкістю встановлюються на катери і яхти.

Повітряні автономні опалювачі марок Webasto, Eberspacher, Прамотронік - це найбільш ефективне рішення і для обігріву вантажного відсіку при перевезенні чутливих до холоду вантажів і для обігріву пасажирського салону в екстремально холодних умовах.

Всі автономні опалювачі Webasto, Eberspacher сертифіковані також для установки на катери і яхти, судна. Вони можуть працювати на паливі з бака моторного судна або з окремого бака - на вітрильному судні.

На сьогоднішній день компанія «ТК-КЛІМАТ АВТО СЕРВІС», готова запропонувати свої послуги за наступними напрямками: монтаж, технічне обслуговування і ремонт опалювальних систем Webasto, Eberspacher, Прамотронік, а також гарантійне обслуговування і продаж запасних деталей. Дуже часто купуючи опалювальні системи Webasto, Eberspacher, Прамотронік, доводиться стикатися з тим, що в приватному порядку це не завжди вдається. Довіряти роботу непрофесіоналові або автосервісах, які жодного разу не стикалися саме з цією технікою, не варто. Оскільки неакуратне дію, яке може привести до поломки техніки, може анулювати ремонт Вебасто по гарантії. Фахівці «ТК-КЛІМАТ АВТО СЕРВІС», будучи кваліфікованими фахівцями фірми виробника, виконають монтажні роботи у відповідності з усіма вимогами. Установка підігрівача двигуна буде здійснена з дворічної гарантією якості. Причому гарантії, що надаються нашою компанією дієві не тільки на території України, а й за кордоном.

Автономні опалювачі Webasto, Eberspacher, Прамотронік відрізняються своїм характерні довголітнім терміном служби. Проте, беручи до уваги національні погодні та природні умови, компанія «ТК-КЛІМАТ АВТО СЕРВІС» бере на себе технічне обслуговування техніки Вебасто. Зокрема, ви завжди можете звернутися до нас, щоб ми зробили наступні послуги: діагностика Webasto, Eberspacher і при необхідності їх ремонт.

фильмы бесплатно